The Audacious Beard Survival kit, sada na vousy a knír

Kód: 1161
850 Kč
Momentálně nedostupné - kontaktujte nás
Položka byla vyprodána…

Praktická sada na vousy a knír obsahuje všechno, co muž potřebuje pro přežití nejen v divočině, ale i v džungli velkoměsta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická sada na vousy a knír The Audacious Beard and Moustache Survival kit obsahuje všechno, co muž potřebuje pro přežití nejen v divočině, ale i v džungli velkoměsta.

 

Inspirace pochází od S.A.S. sady Lofty Wesemana, která obsahovala všechno potřebné pro přežití v divočině v plechovce od tabáku. Tato sada je však speciálně navržená tak, aby obsahovala vše, co potřebují vaše vousy a knír pro přežití v každé situaci.

 

Sada obsahuje:

Skládací nůžky - ideální na zastrašování nepřátel a divokých (menších) zvířat. Nůžky mohou být využity jako nástroj pro získání troudu na rozdělání ohně, ale pouze v krajně naléhavých případech - vousy jsou na prvním místě!

 

Mýdlo na vousy (40g) - pro jemné, vonící vousy a pro vymytí vůně divočiny - nechceme přilákat medvědy.

 

Vosk na knír (15ml) - pro udržení skvělého tvaru i za deště a broďení ve vodě.

 

Olej na vousy Wood Chopper (10ml) - nakrm vousy - udržuje zdravý vzhled, vyživuje a hydratuje - díky tomuto oleji se v divokých a hrozivých úžinách nebudete rozptylovat svědícími vousy.

 

Hřebínek - díky němu udržíte knír v upraveném stavu, ať se děje co se děje.

 

Zrcátko - využijete pro signalizaci – zároveň máte pod kontrolou to, jak skvěle vypadáte!

 

Plechová krabička - ta nejlepší ochrana pro vaše nejdůležitější nástroje na přežití - nebo může být použita jako nádoba na vaření či na vodu, když jde skutečně do tuhého. Ale nejdůležitější je, že vypadáte skvěle!  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: