Leatherman JUICE® S2 GRANITE GREY
Kód: 831943Související produkty
Detailní popis produktu
Někdo si rád vlastnoručně otevře lahvinku vína, ale někdo dá na cestách přednost precizní manikúře. Právě pro toho je zde Leatherman JUICE S2, kde výrobci nahradili vývrtku praktickými nůžkami s pružinovým mechanismem. Samozřejmostí jsou u Leathermana již tradičně multifunkční kleště, sada základních šroubováků, otvírák na konzervy i na láhve a nůž z vysoce kvalitní oceli 420 HC. Leatherman JUICE S2 tak tvoří odlehčenou, ale kompaktní sadu nástrojů pro jakoukoli situaci. Dvanáct kusů nářadí zabalených v lehounkém a designově atraktivním těle je k dostání ve dvou barevných kombinacích – šedé a oranžové.
Balení obsahuje: multitool, samolepku 100% originál, návod
PARAMETRY
- Délka čepele: 5.77 cm
- Hmotnost: 131 g
- Délka zavřeného nástroje: 8.26 cm
Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení multitoolu Leatherman, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku, společností MORIS design. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Leatherman pouze od autorizovaných prodejců! Jejich seznam naleznete zde.
- Kleště s jehlovou špičkou
- Utahovací kleště
- Štípací kleště tvrdých drátů
- Štípací kleště měkkých drátů
- Nůž s rovnou čepelí z oceli 420HC
- Nůžky s pružinovým mechanismem
- Otvírák s pomocníkem
- Otvírák na lahev
- Křížový šroubovák
- Velký plochý šroubovák
- Malý plochý šroubovák
- Extra malý plochý šroubovák
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LEATHERMAN
Od roku 1983 vyrábí společnost LEATHERMAN multitooly, které jsou velmi odolné a na práci jako stvořené. Když Tim Leatherman a jeho obchodní partner Steve Berliner zakládali společnost s multitoolem Pocket Survival (PST), neměli tušení, že se jednoho dne bude vyrábět více než 30 modelů na ploše 90.000 čtverečních stop v továrně s více než 400 zaměstnanci.
Rodák z Oregonu Tim Leatherman promoval v oboru strojního inženýrství na Oregonské státní univerzitě v roce 1970. Poté vystřídal řadu zaměstnání, včetně pozic jako učitel angličtiny nebo mechanik vrtulníků. Čas strávený cestováním do zahraničí nakonec trávil vymýšlením konceptu nového univerzálního nástroje.Od počátku je společnost založena na jednoduché filozofii: vyrábět a dodávat včas, plnit přání zákazníků a naslouchat jejich potřebám, zvyšovat efektivitu multitoolů a poskytovat svým zaměstnancům příjemné prostředí. Přestože je Tim již v důchodu, stále navštěvuje továrnu nejméně jednou za měsíc a on i Steve hrají klíčovou roli ve směru, kam se společnost ubírá. Tim podniká stále mnoho návštěv po celém světě, aby měl přehled o distribuční síti.