Kožené pouzdro Danny P. na score kartu - černé

Kód: DP-SK-C
ZDARMAZDARMA
SCHB 02
1 690 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Pouzdro na golfovou score kartu je navržené přesně tak, aby reflektovalo naše vysoké nároky na čistý design, ale aby svou funkčností plně dostálo heslu #LepšíKaždýmDnem a pomohlo vám zlepšit výkony při tréninku i turnajích.

Jeho rozměry přesně sednou drtivé většině score karet a nabídnou dostatek prostoru pro pohodlné zaznamenávání tréninků a umístění birdie karty i karty s pin pozicemi.

Perfekcionisti mezi námi ocení i fakt, že elegantní tmavě hnědou barvou ladí ke zbytku jejich Danny P. kolekce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO V POUZDRU OBJEVÍTE

 

  • 5 praktických úložných slotů
  • ideální na turnajovou score kartu
  • flexibilní držák na tužku
  • originální tužka jako dárek
  • 30 tréninkových score karet
  • speciální tréninkový zápisník
  • rozměry: 185 x 110 x 7 mm

TESTOVÁNO PŘÍMO NA GOLFU

Není náhodou, že si pouzdro jako první oblíbil designer u Dannyho P. - ve volném čase zapálený golfista. Díky jeho zkušenostem s životem na greenu bylo možné před dokončením každý prototyp důkladně otestovat v akci a dobrat se k výsledku, který nedělá absolutně žádný kompromis mezi designem a funkčností.

SCH_slideshow_01

AŤ JE VAŠE HRA #LEPŠÍKAŽDÝMDNEM

Pracujeme s tou nejlepší italskou kůží, v případě pouzdra na score kartu však jdeme o kousek dál, do světa papíru a dřeva. K pouzdru od nás dostanete sadu s 30 tréninkovými score kartami, 30 tréninkovými zápisníky a originální tužkou. Díky tomu budete mít po ruce vše, co potřebujete pro pohodlné zaznamenávání svého herního posunu a přípravu na turnaje s maximální precizností.

RUČNÍ VÝROBA V ČESKÉ REPUBLICE

Věříme v poctivou práci, za kterou stojí desítky let zkušeností. Peněženky i všechny ostatní produkty šijeme přímo v České republice z italské kůže. Díky tomu Vám budou sloužit dlouhá léta a s patinou, kterou časem získají, budou vypadat jen lépe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Profesionální práce českých mistrů. Perfektní a promyšlený design do poslední nitky. Jednoduše poctivé výrobky, které si na nic nehrají. To je Danny P.