Kožená cestovní peněženka Danny P. - hnědo/modrá

Kód: DP-PW-HM
2 790 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.1.2022

Pamatujete, jak jste naposledy před nástupem do letadla po kapsách a zavazadlech hledali zdánlivě ztracený pas s letenkou? S tím je konec. V cestovní peněžence na vás čeká speciální přihrádka na pas, ze které nevypadne a bude přitom stále při ruce, dvě oddělené kapsy na bankovky, aby se vám na cestách nepomíchaly české koruny s cizí měnou, a dostatek přihrádek na všechny karty, které si s sebou potřebujete vzít.

Jako bonus od nás dostanete speciální cestovatelský deník a trhací bloček na poznámky. 

Samozřejmě můžete počítat s precizní výrobou v České republice, prvotřídní italskou kůží

Detailní informace

Detailní popis produktu

O STAROST MÉNĚ

Vyřídit cestovní pojištění, kontrolovat možné zpoždění letu, dostat se včas na letiště... Cestování může člověka pořádně vystresovat. S promyšlenou cestovní peněženkou máte o starost méně. Pas, platební karty, doklady i hotovost najdete spořádaně uložené na jednom místě a vždy po ruce.

POŘÁDEK V BANKOVKÁCH

Míchají se vám na cestách české koruny se zahraniční měnou? Cestovní peněženka má dvě oddělené přihrádky na hotovost. V jedné si nechte koruny, druhou naplňte např. eury a máte vždy přehled. A protože kvůli placení vyndaváme peněženku nejčastěji, obě přihrádky najdete v nejsnáze dostupné přední části peněženky.

RUČNÍ VÝROBA V ČESKÉ REPUBLICE

Věříme v poctivou práci, za kterou stojí desítky let zkušeností. Peněženky i všechny ostatní produkty jsou šity přímo v České republice z italské kůže. Díky tomu Vám budou sloužit dlouhá léta a s patinou, kterou časem získají, budou vypadat jen lépe.

CO V PENĚŽENCE OBJEVÍTE

  • speciální přihrádky na cestovní pas a poznámky
  • dvě oddělené kapsy na bankovky (Kč, $, € atd.)
  • 6 přihrádek na platební karty
  • speciální cestovatelský deník
  • trhací blok na poznámky
  • rozměry: 137 x 109 x 14 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Profesionální práce českých mistrů. Perfektní a promyšlený design do poslední nitky. Jednoduše poctivé výrobky, které si na nic nehrají. To je Danny P.