Dřevěná spona na kravatu DonWood - višeň

Kód: SNK002
850 Kč –31 %
višeň spona na kravatu 03
850 Kč –31 % 590 Kč
Momentálně nedostupné - kontaktujte nás
Položka byla vyprodána…

Elegantní spona na kravatu vyrobená z kombinace chirurgické oceli a krásného dřeva. Drobný detail, který tvoří úžasný celek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spona na kravatu v kombinaci s višňovým dřevem. Spona je vyrobena z chirurgické oceli. Součástí balení je dubová krabička na magnety s logem DonWood.

Višeň

Pochází z Višně obecné. Toto dřevo se v historii používalo k výrobě dřevěných nástrojů, jako jsou lisy, ozubená kola a další. Dnes se dřevo používá k výrobě golfových holí, hudebních nástrojů, dekoračních a uměleckých předmětů.

Barva

Žluto-růžová až hnědá.

Původ

Dřevo, které bylo použito k výrobě, pochází z vlastních zdrojů. Strom byl pokácen a 15 let pomalu vysychal. Stáří stromu bylo asi 50 let.

Ochrana

Všechny dřevěné výrobky DonWood jsou chráněny přípravkem založeném na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků, díky tomu jsou ekologicky a zdravotně nezávadné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DonWood je český výrobce zabývající se především výrobou různých tunelů a plugů. Tato značka se ale dotýká i gentleman segmentu a to neuniklo naší pozornosti, proto na Portum naleznete výběr různých dřevěných doplňků od DonWood.